Gimnazjum nr 2 im. papieża Jana Pawła II
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia artystyczne

Podsumowanie projektu

DSC_6402

  29 VIII 2017 r. w auli budynku KUL-u w Tomaszowie odbyło się podsumowanie projektu „Zatrzymane w kadrze”, przeprowadzonego w ramach programu „Równać Szanse 2016”.

Czytaj więcej »

Laury w fotografii i plastyce

  W XVII Regionalnym Konkursie Plastyczno - Fotograficznym „Dzikie zwierzęta Roztocza” w kategorii fotografii wszystkie nagrody powędrowały do uczniów naszego gimnazjum.

Czytaj więcej »

Najlepsze zdjęcia cudów natury

  Informujemy, że nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca w międzyszkolnym konkursie plastyczno-fotograficznym „Cuda natury i architektury w krajach Unii Europejskiej” zorganizowanym przez Zespół Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu.

Czytaj więcej »

Ocalić od zapomnienia

  Zespół Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim zorganizował dla uczniów gimnazjów Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Ocalić od zapomnienia”.

Czytaj więcej »

Wyśpiewane nagrody

  24 V 2017 r. w Ulhówku odbyła się VIII edycja Powiatowego Konkursu Sztuki Recytatorskiej i Pieśni Papieskiej pod hasłem Jan Paweł II – wciąż jest wśród nas. W konkursie naszą szkolę reprezentowały trzy osoby.

Czytaj więcej »

Konkursy plastyczne

  Nauczycielka plastyki Anna Woś informuje o wynikach konkursów plastycznych związanych tematycznie z Wielkanocą.

Czytaj więcej »

I miejsce na festiwalu

  6 IV 2017 r. w Zespole Szkół nr 1 w Tomaszowie odbył się VI Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Miło nam poinformować, że Aleksandra Wójcik z klasy III d zajęła I miejsce na festiwalu.

Czytaj więcej »

Wystawa w MBP

  W czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej można obejrzeć wystawę prac młodzieży z Gimnazjum nr 2. Wystawa nosi tytuł „Inspiracje dziełami mistrzów malarstwa we współczesnej fotografii”. Warto zobaczyć.

Czytaj więcej »

Nagrodzone szopki i stroiki

  11 I 2017 r. w MBP  ogłoszono wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsze Szopki i Stroiki Bożonarodzeniowe.” Nagrodę Wojciecha Żukowskiego - burmistrza Tomaszowa Lubelskiego - otrzymał Michał Świderek z Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie Lubelskim.

Czytaj więcej »

Finał XIII Dni Rzucania Palenia

  18 XI 2016 r. w sali teatralnej TDK-u odbył się finał konkursów organizowanych z okazji XIII Dni Rzucania Palenia. W konkursie literackim wszystkie miejsca na podium zajęły uczennice naszego gimnazjum, a w konkursie multimedialnym pierwsze i drugie miejsce. 

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3
Facebook