Gimnazjum nr 2 im. papieża Jana Pawła II
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia edukacyjne

W Genewie

detektor CMS

  Nazywam się Kamila Sarzyńska i w roku szkolnym 2016/ 2017 jako uczennica Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie Lubelskim wzięłam udział w ogólnopolskim konkursie fizycznym organizowanym przez Uniwersytet Warszawski pt. „Poszukiwanie talentów”.

Czytaj więcej »

Nagrody w "Zagimaku"

IMG_3531

  12 VI 2017 r. w Zamościu odbyło się podsumowanie konkursu matematycznego „Zagimak”. Czworo uczniów Gimnazjum nr 2 otrzymało dyplomy laureatów i nagrody.

Czytaj więcej »

Kamila leci do CERN!

  W dniach 29-30 V 2017 r. w Warszawie na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego w finale Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „Poszukiwanie Talentów” Kamila Sarzyńska zajęła III miejsce i w nagrodę poleci do CERN w Szwajcarii.

Czytaj więcej »

Nasze sukcesy w Zagimaku!

  Dzień 13 maja 2017 roku okazał się szczęśliwy dla czworga naszych uczniów, którzy w Zamościu wywalczyli tytuły laureatów w finale znanego i cenionego konkursu matematycznego „Zagimak”.

Czytaj więcej »

Kamila w finale „Poszukiwania Talentów”

  Kamila Sarzyńska, uczennica klasy III a, zakwalifikowała się do finału IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „Poszukiwanie Talentów” organizowanego przez Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Gratulujemy!

Czytaj więcej »

Pięcioro laureatów „Żaka”!

  10 V 2017 r. w Publicznym Gimnazjum w Bełżcu odbył się finał Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Żak" 2017. Z dumą informujemy, że aż pięcioro naszych gimnazjalistów zostało laureatami konkursu.

Czytaj więcej »

Sukcesy matematyczne o randze ogólnopolskiej!

  Od kilku lat uczniowie Gimnazjum nr 2 biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „PLUS”, odnosząc liczne sukcesy. W tym roku szkolnym nasi gimnazjaliści zdobyli dwa miejsca na podium ( na trzy w całym kraju).

Czytaj więcej »

II etap „Zagimaka”

  25 III 2017 r. w Gimnazjum nr 2 odbył się II etap Konkursu Matematycznego „Zagimak”. Brało w nim udział ponad 70 osób z całego powiatu. Do finału przeszła z naszej szkoły ośmioosobowa grupa uczniów z klas II i III.

Czytaj więcej »

Laury zdobyte w III LO w Zamościu

  24 III 2017 r. w III LO w Zamościu odbyły się finały dwóch konkursów: matematycznego i biologicznego. Miło nam poinformować, że Piotr Łukasiewicz i Kamil Cisek zajęli I miejsce w zmaganiach z matematyki,  Jakub Ferenc i Maja Jasińska II miejsce w konkursie z biologii.

Czytaj więcej »

Matematycy znowu górą!

  Drużyna Gimnazjum nr 2 zwyciężyła w IV edycji Maratonu Matematycznego Gimnazjalistów „MaGMa”w Lubaczowie. Gratulacje dla najlepszych matematyków w regionie!

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4
Facebook